Hakkımızda

Cunda Adasının En Keyifli Tesisi

Cunda Taka Otele Hoşgeldiniz

B

alıkesir’in güzel ilçesi Ayvalık’ta Türkiye’nin 4 büyük adasından biri olan Cunda Adası. Ana karaya karayolu ile bağlı Türkiye’deki tek adadır. İstanbul’a, İzmir’e, Bursa’ya, olan yakınlığıyla hafta sonu kaçamakları için en ideal beldelerdendir. Sokaklarını karış karış gezip kentin antik ve mistik dokusunda en güzel kareleri çekeceğiniz Cunda Adası ilk önce göze sonra gönlümüze hitap eden tarzıyla her yıl gidilse bile yine de bıkması zor olabilecek sayılı yerlerdendir.

"Ruhunu Dinlendir"

Konaklama tesisimize ait Taka cafe’ de bir kahve molası verip manzara ve fotoğraf eşliğinde meşhur Ayvalık tostu ile beraber el yapımı limonatasını kesinlikle denemelisiniz. Veya bir Türk kahvesi ile dinlenerek dakikalarınızı burada geçirebilirsiniz. Cunda Adasının gezilecek yerlerine arabanızla ulaşmak zor olacağı için en yakın bölgede arabanızdan inip güzel bir ada tur atmalısınız. Sıcak bir yaz günü Cunda Adasında deniz keyfi yapmanın en güzel adresleri ise kuşkusuz Pateriça ve Ortunç Koyu‘dur.

Hakkımızda

Tesis Hakkında Genel Bilgiler
Siz değerli misafirlerimizden rica ettiğimiz bazı konular mevcuttur. Otelimizde alkol satışı ve servisi yapılmamakla birlikte dışarıdan getirilmesine müsaade edilmemektedir. Otel alanlarında alkol tüketimi yasaktır. Siz değerli misafirlerimize hassasiyetimize saygı gösterilmenizi rica etmekteyiz.

Odalarımız

Eşsiz bir tatil için

Otellerimiz Cunda Kıvrak Otel, Kıvrakzade Otel ve Taka Otel & Cafe tüm müşterilerine 56 odasıyla adanın en güzel konumunda deniz sefası yapma imkanı sunmaktadır. Sizlerde bu nadide güzel kenti tarihi dokusunu görmediyseniz halen neden duruyorsunuz haydi gelin Cunda adasında buluşalım siz konuklarımıza bir acı kahvemizi ikram edelim.

Tesisimizde 12 yaş altı çocuklar konaklayamaz. Otelimiz yetişkin konseptine sahiptir.